Jdi na obsah Jdi na menu
 


...od Mandragerka :)

16. 2. 2012

Láska k tanci

Jednoho slunečního dne, kdy Amy byla venku a zkoušela různé taneční kroky, Amy napadlo…“proč jsem ještě nezkusila tanec, když jsem dělala všechno možné“. Přiběhla domů, a hned šla za mamkou a říká, že by chtěla zkusit tanec.

A každý správný rodič pro své dítě udělá cokoli, tak mamka šla zapnout počítač, a podívaly se na všechny možné stránky, ale nikde nic nenašly…až si Amy vzpomněla na TŠ STARDANCE která pro ně nebyla finančně náročná a souhlasil s tím i Amy otec který by pro svou dceru obětoval i život. Tak další den jely Amy přihlásit, hned to dopoledne šla tancovat, a rychle se seznámila s Selenou, která tam chodila už dlouho a bydlely spolu ve stejném městě a ani o tom nevěděly.

Když začaly tancovat tak se Amy hodně dobře chytila. A po týdnu pořádného tréninku měly soutěž duo s Selenou a ony se tak těšily, že Selena každý den chodila k Amy domů a cvičily si sestavu. Velice jim to šlo, a po 2 týdnech děvčata čekala soutěž v Německu. Jely tam autobusem a když už byly na místě, tak šly do šatny se převléci do kostýmů. A hned nastupovaly na kolo, holky dostaly báječných 60 bodů a vyhrály pohár. Který byl do další sbírky trofejí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář