Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dívka, o který si mohu nechat zdát (neupravená verze)

1.png

Na světě je plno krásnejch holek, milejch  ale neodhalených (pro mě) holek. Ale nevadí mi to' Já toužím být pouze s jednou dívkou, která je mi tolik vzdálená a přesto mi přijde úžasná' Je z Ostravy a já se s ní seznámil přes chat.
      Na fotkách je jako andílek. Má krásné hnědý dlouhý vlasy a ty její kukuče jsou opravdu k sežrání! Ale ještě v jedný věci je úžasná! A to je, jaká je v srdíčku. Je úžasná! Vždy, když mi je ouvej, mě povzbudí, najde pro mě vždy milá a potěšující slůvka a v tom je opravdu vynikajicí a okouzlující!
      Těžký je to v tom, že já se do ní zamiloval. Má však zájem o jiné kluky, což já zcela chápu a respektuji. Řekl jsem jí své city, řekla mi její reakci. Šok i překvapení, milé ovšem. Od té doby se mi o ní zdá. Myslím si, že je to stejný scénář snu: V náručí držím velkého chlupáče, vyhlížím ji. Přibíhá a udiveně na mě upírá pohled a a poté se na její tváři objeví okouzlující úsměv. Přijde ke mně, odloží huňáče na lavičku, vedle které stojí a vrazí mi pořádné objetí a obrovskou pusu. Já nepřipraven a zaskočen jí to oplácím.
       Zaslechnu jak tiše říká:"Pojď zavedu tě na místo, místo zamilovaných." Vezme huňáče, moji ruku a vede mě do pro mě neznámých míst Ostravy. Po ukecané půlhodince jsme došly na kopec. Rozoložil jsem stan, připravil spacáky pro nás oba a vyšel za ní. Mezitím, co já se staral o spaní, ONA připravila oheň.
      U ohně se dobře povídalo. Sice mi usnula s hlavou na rameni, ale nevadilo mi to! Byl jsem vedle ní, to stačilo, víc jsem nepotřeboval. Asi o půl třetí ráno jsem jí probudil aby jsme si lehly do stanu, ospalá, souhlasila. Během minuty usnula na mé hrudi. Hladil jsem její vlasy, dlouhé, poddajné. Byl jsem celý šťastný, že jsem s ní mohl strávit skvělý den!
       Ráno jsme se probudily, oba spokojeni. Já byl rád, že jsem mohl s NÍ strávit tak úžasný den a noc! Ale přišlo to nejhorší. Loučení a odjezd domů. Věřte mi, já bych nejraději byl s NÍ! Ona je tak úžasná! Ale nic se nedá dělat!
        Takové snění je krásné, ještě krásnější by bylo, kdyby se mi něco podobného splnilo! Za to bych dal sám nevím co! Ale i tak, s tou holčinou jsem pořád ve spojení... Třeba mi to někdy vyjde :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

High Blood Pressure - Hypertension

(AWouppyHox, 8. 10. 2018 8:11)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-oeil/

Your Steer To Blood Urgency Numbers

(Avexyexperce, 30. 7. 2018 0:04)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-20-ml/

Pěkné

(Mickey Lear, 15. 7. 2012 14:15)

Mohl by jsi to dokončit,pěkné :)

Re: Pěkné

(Admin webu, 15. 7. 2012 16:11)

Dnes jsem dokončil, snad se bude líbit :)